מי אני?

חגית

מי אני?

חגית, בעלת תואר ראשון במדעי המחשב, מלווה עסקים, ארגונים ואנשים פרטיים בהקמה ובתמיכה של האתר שלהם.  בונה לכל לקוח את האתר המושלם והמדויק לעסק שלו בטכנולוגיה שמתאימה לו בלי להתפשר על רמה מקצועית גבוהה.

אחרי עשור של עבודה בחברות הייטק הקמתי את העסק הפרטי שלי והתמקדתי בבנית אתרי אינטרנט לעסקים, מכללות, אוניברסיטאות, ישיבות ועמותות.  אני כבר יותר מעשר שנים בונה אתרים ללקוחות מרוצים מאוד. בנוסף גם מדריכה ומלווה לקוחות שרוצים לבנות במו ידיהם את האתר שלהם וזקוקים ליד מקצועית מכוונת. 

שמתי לעצמי מטרה לתת ללקוח מעטפת מלאה של כל הטיפול באתר ברמה המקצועית הכי גבוהה שניתן, כדי שבעל העסק יוכל להתמקד בפיתוח של העסק שלו ולהנות מאתר ידידותי שעובד נכון וללא תקלות. אני דואגת לדומיין, לאחסון, לגיבויים, להגנה מפני פריצות ולתשתיות לקידום. 

 אני בונה אתרים שמבוססים על פלאגינים איכותיים ובטוחים ומקפידה כמה שפחות להעמיס על האתר כדי שהוא יהיה יציב ואמין. אני מכניסה לאתר קוד במידת הצורך על מנת לייעל תהליכים ולהתאמה אישית ומדויקת לעסק. חשוב לי לבנות כל אתר במבט קדימה ולכוון שהלקוח יהיה עצמאי בניהול האתר שלו. חשוב לי מאד שגוגל יאהב את האתרים שלכם ולכן מקפידה על קוד סמנטי, על זמני תגובה טובים ועל מבנה נכון של האתר.

הלקוחות שלי מרגישים בידים בטוחות. הנה כמה דוגמאות:

מדי שנה אני מלווה עשרות בעלי עסקים, אוניברסיטאות, מכללות  ואנשים פרטיים בבנית אתר לעסק שמגדיל את החשיפה לשווקים וקהלים חדשים. אם יש לכם שאלה, הצעה או נושא שעליו תרצו לדבר, מוזמנים להשאיר הודעה ואחזור אליכם. 

אני מציעה ללוות אתכם בכל השלבים של הקמת אתר חדש או לתחזק עבורכם אתר קיים. אם תרצו לבנות לבד את האתר אשמח ללוות ולהדריך אתכם.

מוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח להתאים את השירות לצרכים שלכם.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

ליצירת קשר

לשיחת יעוץ חינם, השאירו פרטים

דילוג לתוכן